Autoryzowany salon Forda City Car w Gliwice i Katowice

Witamy w salonie City Car w Gliwicach


Od początku naszej działalności, czyli od roku 2000 zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, a także blacharsko- lakierniczym oraz sprzedażą części zamiennych.

Nasza wykwalifikowana kadra gwarantuje Państwu obsługę na najwyższym poziomie na każdym etapie potrzeb związanych z zakupem i eksploatacją samochodu.

Dzięki zakończonej w 2019 r. rozbudowie i modernizacji naszej firmy jesteśmy jednym z największych jednomarkowych dealerów Forda w Polsce, gdzie prezentujemy pełną gamę zarówno samochodów osobowych jaki i samochodów dostawczych w Centrum Transita.

W lokalizacji przy Dąbrowskiego mamy również do Państwa dyspozycji nowoczesny serwis mechaniczny, który dysponuje 16 stanowiskami naprawczymi dla samochodów osobowych oraz 4 stanowiskami dedykowanymi do napraw samochodów dostawczych. Znajduje się tu również nowoczesna hala do napraw blacharsko-lakierniczych o powierzchni 1500 m2., a już niebawem zostanie uruchomiona stacja kontroli pojazdów do 3,5T. Prowadzimy również sprzedaż aut używanych.

City Car – „wszystko na miejscu”

Wszystkie nasze powyższe działy cieszą się dużym zaufaniem naszych klientów co zostało niejednokrotnie wyrażone w badaniach i opiniach naszych klientów min. otrzymaliśmy tytuł „Chairman’s Award” (w latach 2007-2012; 2016-2018). To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane dealerom, którzy spełnili bardzo wysokie warunki kwalifikacyjne, wyrażone w wielkości sprzedaży oraz najwyższym poziomie obsługi Klientów zarówno w serwisie jak i dziale handlowym.Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki!

Skontaktuj się z namiUmów się na serwisUmów się na jazdę próbną


Promocje

 • Promocja kończy się: 30.09.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 30.09.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA HYBRID

  FORD KUGA HYBRID
 • Promocja kończy się: 30.09.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje City Car
Pokaż najnowsze promocje City Car

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od City CarOpinie