Transit PODWOZIE

Szybki kontakt

ul. Dąbrowskiego 26
44-100 Gliwice
tel: 32 332 44 44
wejdź
Transit podwozie z kabiną

 


Opracowany od podstaw, aby zapewnić solidny fundament dla Twojej działalności, Transit Podwozie z kabiną stanowi idealną bazę do dalszej zabudowy i konwersji do rozmaitych zastosowań, od wywrotek i ambulansów po pojazdy kempingowe. Zapewnia on specjalną platformę, na której zakład zabudowy nadwozia może zamontować nadwozie specjalne oraz gwarantuje utrzymanie jakości i integralności w ostatecznej wersji pojazdu.

Dzięki temu właściwości jezdne, bezpieczeństwo i wytrzymałość zmodyfikowanego pojazdu będą spełniały te same wysokie standardy, co w pojazdach produkcji seryjnej. Łatwość prowadzenia podczas jazdy w ruchu miejskim i wysoki komfort jazdy na długich trasach gwarantują wygodne prowadzenie pojazdu. Kabina jest przestronna, wygodna i dobrze wyposażona, a rozmaite nowinki techniczne sprawiają, że praca staje się bardziej przyjemna.

Pojazd Transit, oferujący najszerszy możliwy wybór w zakresie długości przestrzeni ładunkowej, ładowności i możliwości przewozu pasażerów – z trzema rozstawami osi, czterema długościami ramy, napędem na tylne lub przednie koła, pojedynczymi lub podwójnymi kołami o zwiększonej przyczepności oraz pojedynczą lub podwójną kabiną – może stać się siłą napędową rozwoju Twojej firmy.

 


Samochody osobowe wejdź
Samochody dostawcze wejdź
Samochody używane wejdź
Karty Ratownicze wejdź
Części zamienne wejdź
Serwis mechaniczny wejdź
Serwis AZNN wejdź
Promocje wejdź