Transit Mikrobusy

transit2
1
3

Szybki kontakt

ul. Dąbrowskiego 26
44-100 Gliwice
tel: 32 332 44 44
wejdź
Teraz możesz przewieźć aż 17 osób
Transit Mikrobus to śmiały, bezpieczny i niezawodny wybór, czy to dla firmy przewozowej, klubu szkolnego, do podróży przez cały kraj, czy po prostu do regularnych kursów między przystankami. Oferujemy wersje z 9,15 i 17 siedzeniami. Każda z nich zachwyca jasnym, przestronnym i dobrze wyposażonym wnętrzem. Podczas gdy pasażerowie wygodnie podróżują, kierowca doceni wyśmienite właściwości jezdne, prowadzenie i trzymanie się drogi niemalże na poziomie samochodu osobowego.

 
Wygodna jazda
Gdy pasażerowie cieszą się widokami, kierowca może cieszyć się jazdą. Siedząc wygodnie w fotelu kierowcy, regulowanym w 6 kierunkach, docenisz zmodyfikowany układ kierowniczy i zawieszenie, duże tarcze hamulcowe wszystkich kół i stabilność podczas jazdy z równą, wysoką prędkością. Drobne akcenty, takie jak podgrzewana przednia szyba  „Quickclear”, cicha praca ogrzewania oraz elektrycznie sterowane okna i lusterka, przyjemnie skracają nawet najdłuższą podróż. 
 

Bezpieczeństwo pasażerów
W Twojej branży bezpieczeństwo pasażerów ma priorytetowe znaczenie. Dlatego z wielką starannością zaprojektowaliśmy najlepsze w tej klasie systemy zwiększające bezpieczeństwo. Są to, między innymi, poduszki powietrzne kierowcy i pasażera z przodu oraz trzypunktowe pasy bezpieczeństwa dla wszystkich siedzeń, z regulacją wysokości w przypadku tylnych siedzeń. W drugim rzędzie siedzeń umieszczono punkty mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX. Wszystkie siedzenia są wyposażone w regulowane zagłówki, zwiększające wygodę podróżnych podczas długich tras.
 

Układ ułatwiający ruszanie z miejsca na wzniesieniach (HLA)
Po zwolnieniu pedału hamulca, gdy pojazd stoi, układ nadal hamuje koła, by kierowca miał wystarczająco dużo czasu na przeniesienie stopy z pedału hamulca na pedał przyspieszenia, zapobiegając stoczeniu się pojazdu do tyłu.
 

Stylistyka nadwozia
Zdecydowana i nowoczesna stylistyka nadwozia modelu Transit doskonale oddaje jego sprawność i niezawodność. Z przodu rzuca się w oczy krata wlotu powietrza, obramowana przez duże reflektory, zaopatrzona w trzy poprzeczki i eksponująca z dumą dziedzictwo marki, przez umieszczenie na niej dużego znaczka Ford. Wiadomo jednak, że forma jest niczym bez treści. Dlatego śmiałe i nowoczesne nadwozie zostało specjalnie wzmocnione, co zapewnia wysoki poziom ochrony biernej.
 

Stylistyka wykończenia wnętrza
Wspaniałe wnętrze Transita Mikrobus znakomicie pasuje do dynamicznej linii nadwozia. Usiądź za kierownicą tego Mikrobusa, a przekonasz się, jak ergonomicznie został zaprojektowany. Dzięki wyraźnym przyrządom i wskaźnikom, łatwym w użyciu elementom sterowania i bogactwu schowków kabina staje się wygodna i przestronna. Nowoczesna stylistyka i liczne innowacyjne rozwiązania techniczne sprawiają, że podróż upływa szybko i przyjemnie. Pamiętaliśmy rówież o pasażerach, którzy mogą się spokojnie odprężyć w komfortowych warunkach tego przestronnego wnętrza. Dotyczy to oczywiście każdej z wersji – z 9, 15 czy 17 siedzeniami.
 

 
Samochody osobowe wejdź
Samochody dostawcze wejdź
Samochody używane wejdź
Karty Ratownicze wejdź
Części zamienne wejdź
Serwis mechaniczny wejdź
Serwis AZNN wejdź
Promocje wejdź