OPINIA

4.8 (na podstawie 25 opinii) Zobacz opinie

PUNKT WIDZENIA KLIENTA

Assistance 24H

32 332 44 44

Promocje

Przepraszamy, ale strona "90" nie istnieje.

Ranger Raptor

NOWY FORD RANGER RAPTOR
To nie jest zwykły pick-up.

Całkowicie nowy Ford Ranger Raptor to samochód stworzony do jazdy w terenie. Został zaprojektowany od podstaw z myślą tylko o jednym – dominacji w każdych warunkach.
Zero kompromisów, zero konkurencji.

Zaprojektowany, by pokonywać najtrudniejsze trasy.

Wystarczy usiąść w specjalnie wyprofilowanych fotelach Forda Raptor, aby poczuć, że to nie jest zwykły pick-up. Wyposażono go w szereg zaawansowanych technologii i inteligentnych systemów, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z jazdy. Za pomocą jednego przycisku możesz uruchomić nowy układ TMS (Terrain Management System), który daje Ci dostęp do sześciu trybów ułatwiających poruszanie się w wybranym terenie: tryb regularny, sportowy, do jazdy po trawie, żwirze i śniegu, a także tryb do jazdy po błocie i piachu oraz tryb do jazdy na powierzchniach kamienistych. A jeśli chcesz poczuć adrenalinę podczas jazdy w terenie, włącz tryb Baja.

Zaawansowane technologie zwiększające bezpieczeństwo

Wszystko co na zewnątrz Forda Ranger Raptor zostało stworzone z myślą o lepszej wydajności, wyższej trwałości i osiągach. Ale o komfort i łączność ze światem w każdym terenie dba to, co w środku – zaawansowane technologie i praktyczne rozwiązania. Wbudowany modem FordPass Connect pozwala między innymi na zdalne zamykanie i otwieranie drzwi oraz uruchamianie silnika, a alerty drogowe i informacje o natężeniu ruchu przesyłane bezpośrednio do nawigacji samochodu pomagają uniknąć korków. Co więcej, mając zasięg telefonii komórkowej, możesz podłączyć nawet 10 urządzeń do hotspotu Wi-Fi 2.

Komfort jazdy

 
 

Stworzony, by osiągać więcej

Całkowicie nowy Ford Ranger Raptor to połączenie doskonałych możliwości jazdy terenowej z DNA supersamochodów Ford GT i Focus RS. Dedykowany i precyzyjnie zaprojektowany silnik wysokoprężny Ford EcoBlue o pojemności 2 l z podwójnym doładowaniem został wyposażony w nową 10-biegową automatyczną skrzynię biegów. Efekt? Niezrównane wrażenia z jazdy. Z kolei specjalnie skonstruowane terenowe opony pomagają zdominować każdy teren – od wysokich wydm i gęstego błota, po przeprawy przez rwącą rzekę i strome górskie drogi.

Zaawansowane technologie zwiększające bezpieczeństwo

Nowy Ford Ranger Raptor jest wyposażony w wiele zaawansowanych technologii bezpieczeństwa, które sprawdzą się zarówno na autostradzie, jak i podczas przeprawy przez rwącą rzekę. System zapobiegający przewróceniu się pojazdu (RSC) i elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC) zapewniają panowanie nad pojazdem w każdych warunkach. Z kolei technologia zapobiegania kolizjom i system autonomicznego hamowania awaryjnego, idealnie sprawdzą się podczas jazdy po mieście.

Bezpieczeństwo

 
 

Poradzi sobie w każdym terenie.

Zupełnie nowy Ford Ranger Raptor został zaprojektowany, by z łatwością poradzić sobie w najtrudniejszym terenie. Bardzo wytrzymałe podwozie zostało dodatkowo wzmocnione stalą niskostopową, aby sprostać najbardziej ekstremalnym wymaganiom. Ford Ranger Raptor charakteryzuje się też prześwitem wynoszącym aż 281 mm i głębokością brodzenia 850 mm. Tutaj każdą funkcję zaprojektowano tak, aby zapewnić niezrównane wrażenia z jazdy w terenie.

 • Zaawansowana technologia SYNC 3.

  Zaawansowana technologia SYNC 3.

 • Jedyny w swoim rodzaju.

  Jedyny w swoim rodzaju.

 • Miejsce na wszystko, co niezbędne.

  Miejsce na wszystko, co niezbędne.

 • Najwyższa jakość wykonania.

  Najwyższa jakość wykonania.

 • Niezwykła moc. (Samochodem kierował zawodowy kierowca na zamkniętym torze. Przed jazdą w terenie przeczytaj dodatek do instrukcji obsługi Forda Raptor, zapoznaj się z terenem i stosuj odpowiednie środki bezpieczeństwa.)

  Niezwykła moc. (Samochodem kierował zawodowy kierowca na zamkniętym torze. Przed jazdą w terenie przeczytaj dodatek do instrukcji obsługi Forda Raptor, zapoznaj się z terenem i stosuj odpowiednie środki bezpieczeństwa.)

 • Otwórz się na zupełnie nowe wrażenia.

  Otwórz się na zupełnie nowe wrażenia.

 • Pokonuje granice.

  Pokonuje granice.

 • Potężny w każdym calu.

  Potężny w każdym calu.

 • Raptor w naturalnym środowisku.

  Raptor w naturalnym środowisku.

 • Wszystko, co ważne, zawsze pod ręką.

  Wszystko, co ważne, zawsze pod ręką.

 • Wydajność w nowym wymiarze.

  Wydajność w nowym wymiarze.

 • Zaawansowana technologia SYNC 3.

  Zaawansowana technologia SYNC 3.

City Car Gliwice

ul. Dąbrowskiego 26,
44-100 Gliwice

Tel. 32 332 44 44

SALON

Poniedziałek - Piątek
8.00-18.00
Sobota
8.00-14.00

FLOTA

Poniedziałek - Piątek
8.00-18.00
Sobota
10.00-14.00

SERWIS, AZNN

Poniedziałek - Piątek
7.00-19.00
Sobota
8.00-14.00

DZIAŁ CZĘŚCI

Poniedziałek - Piątek
8.00-19.00
Sobota
8.00-14.00