OPINIA

4.7 (na podstawie 22 opinii) Zobacz opinie

PUNKT WIDZENIA KLIENTA

Assistance 24H

32 332 44 44

Promocje

Przepraszamy, ale strona "90" nie istnieje.

Nowy Ford Focus ST Zobacz również Focus

Stworzony do miasta, gotowy na tor.

Opracowany przez dział sportowy Ford Performance nowy Focus ST to samochód łączący dreszczyk emocji typowy dla hot-hatcha z komfortem i czysto praktycznymi walorami auta rodzinnego, w eleganckim i stylowym opakowaniu..

Radość z jazdy

Zupełnie nowy, wykonany z aluminium silnik benzynowy EcoBoost o pojemności 2,3-litra jest najmocniejszą jednostką napędową, jaką kiedykolwiek oferowano w modelu Focus ST. To między innymi dzięki zastosowaniu zaawansowanego układu turbodoładowania, silnik osiąga moc aż 280 KM przy 5500 obr/min i dysponuje maksymalnym momentem 420 Nm w przedziale 3000-4000 obr/min. To także najbardziej dynamiczny silnik pod względem charakterystyki obrotów, jaki kiedykolwiek pojawił się w modelu Focus ST - dzięki niemu najnowszy ST rozpędza się od 0 do 100 km/h w mniej niż 6 sekund.

 
 
 

Harmonia formy i funkcjonalności

Nowy Focus ST został zaprojektowany jako samochód nie tylko dający wiele radości i satysfakcji w prowadzeniu, ale także jako samochód bardzo komfortowy. Na uwagę zasługuje wnętrze, które łączy walory praktyczne oraz typowo sportowy charakter. Fotele Recaro, sportowa kierownica, aluminiowe nakładki na progi z logo ST, sportowe pedały z lekkiego stopu czy metalizowane i satynowe akcenty wykończeniowe w kształtach heksagonalnych nadają sportowego ducha.  Nowy Focus ST jest wyposażony również w wiele systemów i funkcji, które ułatwiają bezpieczne prowadzenie i które urozmaicają każdą podróż. Na życzenie dostępny jest wbudowany modem FordPass Connect, który z samochodu czyni mobilny hotspot WiFi, dający możliwość współpracy nawet z 10 urządzeniami. Funkcja LifeTraffic przekazuje informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie najlepszej trasy.

 

 

 
 
 
 

Maksymalna kontrola

Nowy Focus ST łączy radość prowadzenia ze świetnymi osiągami. Rozwiązaniem, które poprawia własności jezdne, stabilność i zapewnia lepsze trzymanie się drogi na zakrętach jest elektroniczny mechanizm różnicowy o podwyższonym tarciu eLSD. Dzięki komputerowemu sterowaniu, które zapobiegawczo włącza mechanizm, samochód dużo szybciej reaguje na niespodziewane zmiany przyczepności i na zachowanie kierowcy. Mechanizm jest wbudowany w skrzynię biegów i wykorzystuje sprzęgła sterowane hydraulicznie, które ograniczają moment napędowy przekazywany na koło, które w danej chwili ma mniejszą przyczepność. Nawet do 100% dostępnego momentu może zostać przekazane na koło, co pomaga eliminować poślizgi utrudniające przyspieszanie na zakrętach i przy wychodzeniu z łuków.

 
 
 
 • Moc i dynamika. (Prezentowany model to Ford Focus ST)

  Moc i dynamika. (Prezentowany model to Ford Focus ST)

 • Sportowe fotele RECARO w nowym Fordzie ST. (Prezentowany model to Ford Focus ST)

  Sportowe fotele RECARO w nowym Fordzie ST. (Prezentowany model to Ford Focus ST)

 • Stworzony dla optymalnych osiągów. (Prezentowany model to Ford Focus ST)

  Stworzony dla optymalnych osiągów. (Prezentowany model to Ford Focus ST)

 • Usiądź. Poczuj emocje. (Prezentowany model to Ford Focus ST)

  Usiądź. Poczuj emocje. (Prezentowany model to Ford Focus ST)

City Car Gliwice

ul. Dąbrowskiego 26,
44-100 Gliwice

Tel. 32 332 44 44

SALON

Poniedziałek - Piątek
8.00-18.00
Sobota
8.00-14.00

FLOTA

Poniedziałek - Piątek
8.00-18.00
Sobota
10.00-14.00

SERWIS, AZNN

Poniedziałek - Piątek
7.00-19.00
Sobota
8.00-14.00

DZIAŁ CZĘŚCI

Poniedziałek - Piątek
8.00-19.00
Sobota
8.00-14.00