OPINIA

4.8 (na podstawie 34 opinii) Zobacz opinie

PUNKT WIDZENIA KLIENTA

Assistance 24H

32 332 44 44

Promocje

Przepraszamy, ale strona "90" nie istnieje.

Zapraszamy do salonu w godzinach

Samochody osobowe

Poniedziałek - Piątek
godz. 8.00 - 18.00

Sobota
godz. 8.00 - 14.00

 

Samochody dostawcze

Poniedziałek - Piątek
godz. 9.00 - 18.00

Sobota
godz. 8.00 - 14.00

Sprzedawcy samochodów osobowych

Specjalista ds. Sprzedaży

Arkadiusz Jarosz

609 423 753

32 330 17 36

a.jarosz@citycar.com.pl

 

 

Specjalista ds. Sprzedaży

Aleksander Nosek

694 453 074

32 330 17 32

a.nosek@citycar.com.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży

Tomasz Woźniak

604 179 698

32 330 17 30 w. 937

t.wozniak@citycar.com.pl

 

 

Specjalista ds. Sprzedaży

Tomasz Cabon

604 168 303

32 330 17 31

t.cabon@citycar.com.pl

 

Kierownik Sprzedaży Samochodów Osobowych

Andrzej Gonska

609 420 203

32 330 17 35

a.gonska@citycar.com.pl

TRANSIT CENTRUM- SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Lider Działu Sprzedaży Flotowej – Manager Produktu Samochody Osobowe

Maciej Majewski

601 444 461

32 330 17 52

m.majewski@citycar.com.pl

 

Lider Działu Sprzedaży Flotowej – Manager Produktu Samochody Dostawcze

Piotr Fieback

609 420 033

32 330 17 52

p.fieback@citycar.com.pl

 

Młodszy Specjalista ds. Klientów Kluczowych

Bartłomiej Grudnik

604 163 407

32 330 17 52

b.grudnik@citycar.com.pl

 

Młodszy Specjalista ds. Klientów Kluczowych

Kamil Kandziora

609 420 169

32 330 17 52

k.kandziora@citycar.com.pl

 

Dyrektor Handlowy

Jacek Rycman

j.rycman@citycar.com.pl

City Car Gliwice

ul. Dąbrowskiego 26,
44-100 Gliwice

Tel. 32 332 44 44

SALON

Poniedziałek - Piątek
8.00-18.00
Sobota
8.00-14.00

FLOTA

Poniedziałek - Piątek
8.00-18.00
Sobota
10.00-14.00

SERWIS, AZNN

Poniedziałek - Piątek
7.00-19.00
Sobota
8.00-14.00

DZIAŁ CZĘŚCI

Poniedziałek - Piątek
8.00-19.00
Sobota
8.00-14.00