Praca u nas

Jazda Próbna

Zamów i wypróbuj
05.08.2014
Ford - Informacja Prasowa
Rekordowy wynik Forda Fiesty.
Czytaj więcej

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

  • Blacharz,
  • Specjalista ds. Klientów Kluczowych

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert poniżej.

1. BLACHARZ SAMOCHODOWY (miejsce pracy: Gliwice i Katowice)

        OPIS STANOWISKA
  • Obróbka i naprawa elementów blacharskich samochodów.
  • Naprawa karoserii i części podwozia w sposób zapewniający wysoką jakość i terminowość.
  • Przestrzeganie prawidłowej technologii napraw samochodów.
  • Aktualizowanie wiedzy w zakresie technik i metod likwidacji szkód powypadkowych.

       WYMAGANIA
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 letnie.
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).
  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe.
  • Znajomość budowy samochodu.
  • Samodzielność, dokładność i skrupulatność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

      OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.
  • Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy.
  • Pomoc w okresie adaptacyjnym oraz po nim :)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel.
694 44 55 35- Gliwice
609 442 568- Katowice

2. SPECJALISTA DS. KLIENTÓW KLUCZOWYCH (miejsce pracy: Gliwice)

Jesteś ambitny/a i nie boisz się podejmować wyzwań? Posiadasz tzw. „żyłkę handlowca”- swobodnie rozmawiasz z ludźmi, potrafisz przekonywać, negocjować i budować relacje? Już spełniasz nasze pierwsze wymagania.  Nigdy się nie poddajesz? Potrafisz przedstawić swój punkt widzenia z przyjaznym nastawieniem oraz wytrwałością i asertywnością? Jeszcze lepiej. Znasz branżę motoryzacyjna? Praca w terenie nie stanowi dla Ciebie problemu? Tym bardziej chcemy Cię poznać.

Konkurencja w sprzedaży dla Firm jest bardzo duża. To od Ciebie zależy jak przekonasz klienta do zakupu naszych samochodów i opcji dodatkowych. To od Twojego profesjonalizmu będzie zależało, czy klient do nas wróci.  Może już masz nawet pomysł jak to zrobić. Jeśli nadal jesteś zaciekawiony tym co czytasz i czujesz, że spełnisz się w tej roli to jest to praca dla Ciebie!

Nasz zespół jest różnorodny. Spotkasz u nas osoby z bogatym doświadczeniem w branży transportowej od których się wiele nauczysz, jak również młodych pasjonatów, którzy zarażą Cię swoją energią.

Prześlij do nas swoje CV i krótki list motywacyjny (nie zapomnij o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych). List ten powinien bezpośrednio dotyczyć tego stanowiska i tłumaczyć, dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem.

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej  oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.

ZAINTERESOWANY???

Zadzwoń 604 160 083

lub prześlij CV i list motywacyjny w formie elektronicznej  na adres:
kadry@citycar.com.pl (w tytule wpisując stanowisko) bądź:

City Car Sp. z o.o.
ul.Dąbrowskiego 26
Gliwice 44-100

Przesłanych dokumentów nie zwracamy.

Samochody osobowe wejdź
Samochody dostawcze wejdź
Samochody używane wejdź
Karty Ratownicze wejdź
Części zamienne wejdź
Serwis mechaniczny wejdź
Serwis AZNN wejdź
Promocje wejdź