Assistance 24H

32 332 44 44

Promocje

Przepraszamy, ale strona "90" nie istnieje.

City Car to idealnie zrównoważone połączenie jakości obsługi do oferowanych produktów i usług. Czyli wszystko na najwyższym poziomie.

Już od 2000roku City Car stając się autoryzowanym dealerem marki Ford otacza swych klientów najwyższą troską i dbałością o szczegóły, oraz najwyższy poziom świadczonych usług.

Założona w 2000 roku placówka w Gliwicach od lat zbiera wiele pochwał i wyróżnień dzięki wysokiemu poziomowi obsługi klienta. W naszej siedzibie w kilka chwil mogą Państwo otrzymać kompleksowe informacje na temat wszystkich dostępnych modeli Forda, wybrać dogodny sposób finansowania swojej floty, czy też przeprowadzić przeglądy serwisowe swojego pojazdu. Jako że mamy świadomość wartości czasu, nie marnujemy go. Nasi klienci serwisowi umawiani są na konkretne godziny, a na czas naprawy otrzymują samochód zastępczy aby dbałość o samochód nie wpływała negatywnie na mobilność naszych klientów. Nasz wysoko wyspecjalizowana kadra służy wiedzą i doświadczeniem, dzięki któremu z całą pewnością czas spędzony w City Car będzie owocny.


Szanowni Państwo,


Reagując na sygnały płynące z rynku dotyczące obsługi osób niepełnosprawnych informujemy, że jako jedyni na Śląsku posiadamy park samochodów zastępczych dostosowanych dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Oprzyrządowane pojazdy udostępniamy naszym Klientom w przypadku naprawy zarówno mechanicznej jak i blacharsko-lakierniczej.


Posiadamy również certyfikat na montaż oraz serwis atestowanych oprzyrządowań do wszystkich marek samochodów dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
Ponadto naszym Klientom udzielamy szerokiego wsparcia przy zakupie odpowiedniego samochodu oraz w uzyskaniu dofinansowania na montaż przedmiotowego oprzyrządowania.
 

Jednocześnie informujemy, że nasz obiekt spełnia podstawowe wymagania zapewnienia niezbędnych warunków dla potrzeb osób niepełnosprawnych; w szczególności dla poruszających się na wózkach inwalidzkich:

  • parking bezpośrednio przy obiekcie,
  • Salon, Serwis, Recepcja/Informacja zlokalizowane na jednym poziomie,
  • toaleta dla niepełnosprawnych.

City Car Gliwice

ul. Dąbrowskiego 26,
44-100 Gliwice

Tel. 32 332 44 44

SEKRETARIAT

Poniedziałek - Piątek
8.00-16.00
Sobota
Nieczynne

SALON

Poniedziałek - Piątek
8.00-18.00
Sobota
8.00-14.00

SERWIS, AZNN

Poniedziałek - Piątek
7.00-19.00
Sobota
8.00-14.00

DZIAŁ CZĘŚCI

Poniedziałek - Piątek
8.00-19.00
Sobota
8.00-14.00