Nowa Fiesta Van

van2
fiesta_van2
van1

Szybki kontakt

ul. Dąbrowskiego 26
44-100 Gliwice
tel: 32 332 44 44
wejdź

Przedstawiamy nową Fiestę Van

 
Nowy Ford Fiesta Van to połączenie komfortu, technologii i oszczędności paliwa, jakie zapewnia mały samochód, z praktycznością i wydajnością pojazdu użytkowego. Naszym nowym vanem możesz zarówno sprawnie poruszać się po zatłoczonych ulicach, jak i załadować i rozładować go praktycznie w każdym miejscu. A to co jeszcze bardziej ucieszy jego właściciela, to niskie koszty eksploatacji.


Przyjemność prowadzenia
Nowy Ford Fiesta Van zapewnia doskonałe prowadzenie i jest wyposażony w liczne rozwiązania zapewniające komfort i wygodę. Wszystko po to, aby uprzyjemnić każdy dzień pracy za kółkiem.


Technologia jazdy

 Komfort i wygoda

Możliwości i koszty
Nowy Ford Fiesta Van zapewnia doskonałe prowadzenie i jest wyposażony w liczne rozwiązania zapewniające komfort i wygodę. Wszystko po to, aby uprzyjemnić każdy dzień pracy za kółkiem.


Większe możliwość przewożenia
Koszty eksplortacji
Wydajność i ekonomicznosc


Niska emisja, wysoka wydajność
Silniki Forda Fiesta Van skonstruowano z myślą o ciężkiej pracy, ekonomiczności i dbałości o środowisko. Dlatego wykorzystano w nich innowacyjne technologie ECOnetic, które zapewniają niezrównane osiągi przy jednoczesnej redukcji zużycia paliwa i emisji CO2.


MOC
Oszczędność

Ochrona i zabezpieczenia


Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie Twoim i ładunku
 
Wiemy, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo Twoje, Twoich pasażerów i przewożonego ładunku. Dlatego Ford Fiesta Van wyposażony został w szeroką gamę funkcji ochronnych.

Modele

Wiemy, że każdy rodzaj biznesu niesie z sobą inne wymagania. Dlatego możesz wybierać spośród czterech wersji wyposażenia: Fiesta Van, Fiesta Van ECOnetic, Fiesta Van Trend oraz Fiesta Sport Van.
 


Samochody osobowe wejdź
Samochody dostawcze wejdź
Samochody używane wejdź
Karty Ratownicze wejdź
Części zamienne wejdź
Serwis mechaniczny wejdź
Serwis AZNN wejdź
Promocje wejdź