Ford Fiesta ST

st1
st2
st3

Szybki kontakt

ul. Dąbrowskiego 26
44-100 Gliwice
tel: 32 332 44 44
wejdź

NOWY FORD FIESTA STAgresywna stylistyka, obniżone podwozie i charakterystyczne logo – Ford Fiesta ST to niezwykły samochód z duszą sportowca.
Moc 182 KM, 240 Nm momentu obrotowego, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6,9 sekundy, prędkość maksymalna 220 km/h (ograniczona). Te parametry nie pozostawiają wątpliwości, co do osiągów samochodu. Ich potwierdzeniem jest ponad 5000 km testów na legendarnym niemieckim torze Nürburgring.

 

Usiądź w sportowym fotelu Recaro i poczuj prawdziwe emocje. Maksymalną kontrolę nad tymi doskonałymi osiągami zapewni Ci sportowe zawieszenie, sześciobiegowa skrzynia biegów, zaawansowany układ hamulcowy oraz innowacyjne rozwiązania techniczne.
Przestrzenne i komfortowe wnętrze sprawia, że Ford Fiesta ST znakomicie sprawdza się również jako auto do codziennego użytkowania.
Wnętrze

W inspirowanym samochodami wyścigowymi kokpicie znajdziesz wyprofilowane sportowe fotele firmy Recaro dostępne z wykończeniem w kolorze Molten Orange. Wszystkie kontrolki i zegary zostały idealnie rozmieszczone. Aluminiowe pedały i skórzana kierownica są dostępne w standardzie a gałka dźwigni zmiany biegów z czerwonymi przeszyciami idealnie komponuje się ze sportową stylistyką wnętrza.
 
 
 

Maksymalna kontrola podczas jazdy na zakrętach
 
System poprawiający stabilność na zakrętach (Torque Vectoring Control) stale rozkłada moment obrotowy silnika między przednie koła, dostosowując go do nawierzchni i warunków jazdy. System reaguje 100 razy na sekundę Dla kierowcy oznacza to lepsze panowanie nad pojazdem i ultra precyzyjne prowadzenie.

Maksymalne osiągi silnika
 
Ford Fiesta ST dzięki zastosowaniu turbodoładowania i zaawansowanego systemu wtrysku paliwa przyśpiesza do 100 km/h w 6,9 sekundy, a jego prędkość maksymalna to aż 220 km/h. Te doskonałe osiągi gwarantuje 1,6-litrowy silnik benzynowy Ford EcoBoost o mocy 182 KM, który dostarcza 20% więcej mocy niż jego tradycyjne odpowiedniki. Ford Fiesta ST imponuje również niskim zużyciem paliwa na poziomie 5,9l/100 km (w cyklu jazdy mieszanej)* i emisją CO2 o wartości zaledwie 138 g/km.

*Faktyczne zużycie paliwa może być inne, gdyż wpływ na nie ma wiele czynników, takich jak indywidualna konfiguracja samochodu, styl prowadzenia czy korzystanie z wyposażenia, na przykład z klimatyzacji.


 
Zadzwoń i dowiedz sie więcej!
 
 

Samochody osobowe wejdź
Samochody dostawcze wejdź
Samochody używane wejdź
Karty Ratownicze wejdź
Części zamienne wejdź
Serwis mechaniczny wejdź
Serwis AZNN wejdź
Promocje wejdź