Ford B-MAX

Szybki kontakt

ul. Dąbrowskiego 26
44-100 Gliwice
tel: 32 332 44 44
wejdź


 FORD B-MAX


Ford B-MAX został stworzony z myślą o kierowcach, którzy na co dzień mierzą się z problemami miejskiego ruchu ulicznego. Dlatego posiada on niewielkie gabaryty, ułatwiające sprawne poruszanie się po zakorkowanych ulicach i parkowanie w ciasnych miejscach.

Dzięki panoramicznie otwieranym drzwiom oraz pomysłowej zmianie konstrukcji nadwozia polegającej na zintegrowaniu z drzwiami słupka B – Ford B-MAX gwarantuje użytkownikom niezwykle wygodny dostęp do wnętrza. Takie rozwiązanie pozwoliło uzyskać dostęp do wnętrza o szerokości 1.5 metra.

To jedyny w swojej klasie samochód, który w tak rewolucyjny sposób zmienia spojrzenia na samochody i wyznacza standardy funkcjonalności.

Model B-MAX ma nie tylko wyjątkową konstrukcję, wyposażono go również w szereg nowoczesnych technologii, które sprawiają, że prowadzenie samochodu jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Na przykład system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS) hamuje automatycznie, gdy tylko jest to konieczne, co znacznie zmniejsza ryzyko kolizji w korkach ulicznych. Natomiast rozwiązanie Ford SYNC pozwala sterować odtwarzaniem utworów i urządzeniami mobilnymi przez proste polecenia głosowe.

Do tego rewolucyjny 1,0-litrowy silnik benzynowy EcoBoost dostarcza tyle mocy, co jego klasyczny
1,6-litrowy odpowiednik, zachowując najwyższą w klasie ekonomiczność pod względem zużycia paliwa. Dowiedz się więcej na temat genialnego modelu Ford B-MAX: o jego konstrukcji, przyjemność prowadzenia, osiagach i wydajnosc, a także funkcjach bezpieczeństwa.Dostęp do wnętrza o szerokości 1,5 metra

Przemyślany system panoramicznie otwieranych drzwi umożliwia bardzo wygodny dostęp do wnętrza pojazdu. W połączeniu z wyjątkowo elastycznym i dopracowanym wnętrzem model B-MAX mocno wyróżnia się na tle innych samochodów w swojej klasie.
 Wnętrze

 
Wnętrze Forda B-MAX cechuje elegancja, przestronność oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów – subtelnych odcieni kolorów i chromowanych detali. Panoramiczny dach na całą długość dachu, dzięki któremu wnętrze jest bardzo dobrze naświetlone, tworzy komfortowe środowisko dla kierowcy i jego pasażerów. Dla jeszcze większej wygody wszystkie siedzenia pasażera zarówno przednie, jak i tylne, składają się na płasko, zapewniając przestrzeń ładunkową o długości do 2,35 m.

 
Dodatkowo wzmocniona konstrukcja nadwozia
 
Konstrukcja nadwozia została wzmocniona w kluczowych miejscach tak, aby zrównoważyć usunięcie środkowego słupka (słupek nadwozia „B”) w wyniku wykorzystania systemu drzwi ułatwiającego wsiadanie.

Inżynierowie Forda do spraw bezpieczeństwa opracowali nawet własny dodatkowy test zderzeniowy, aby uzyskać pewność, że model B-MAX spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.


7 poduszek powietrznych

Ford B-MAX to aż 7 poduszek powietrznych, które chronią praktycznie każdą część ciała. Oprócz poduszki powietrznej dla kierowcy i pasażera samochód wyposażono w poduszki boczne, które chronią okolice klatki piersiowej, kurtyny powietrzne zabezpieczające przed urazem głowy. Ford B-MAX może zostać również wyposażony w innowacyjną poduszkę powietrzną, chroniącą kolana kierowcy.
 


Moc

Kolory

 
 
 

Zadzwoń do nas i dowiedz sie więcej!

 

Samochody osobowe wejdź
Samochody dostawcze wejdź
Samochody używane wejdź
Karty Ratownicze wejdź
Części zamienne wejdź
Serwis mechaniczny wejdź
Serwis AZNN wejdź
Promocje wejdź