OPINIA

4.5 (na podstawie 13 opinii) Zobacz opinie

PUNKT WIDZENIA KLIENTA

Assistance 24H

32 332 44 44

Promocje

Przepraszamy, ale strona "90" nie istnieje.

Dział Sprzedaży Części i Akcesoriów oferuje Państwu

  • szeroki asortyment oryginalnych części zamiennych firm Ford i Motorcraft
  • oleje i płyny eksploatacyjne
  • ogumienie letnie oraz zimowe renomowanych marek
  • pełny zakres akcesoriów samochodowych
  • wsparcie techniczne w zakresie doboru części zamiennych

Poznaj ofertę akcesoriów

Nakładki na progi

Ciesz się stylowym Fordem. W swojej ofercie mamy wysokiej jakości nakładki progów z polerowanej stali nierdzewnej do wszystkich modeli Forda. Niektóre z nich posiadają nazwę modelu podświetloną w kolorze czerwonym lub niebieskim.

Sportowy Pakiet Stylizacyjny

Moc, precyzja, niezwykle komfortowe wnętrze Forda to wszystko po to, by mieć pewność, że Twoja podróż razem z nim będzie inspirowała i dawała wytchnienie. Dodatkowo możesz skorzystać z naszej szerokiej oferty akcesoriów i stworzyć Forda jeszcze bardziej dynamicznego, dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb… jeszcze bardziej Twojego. Na przykład wyposażając go w pakiet stylizacyjny - specjalnie zaprojektowany i testowany dla Forda - by Twoje życie stało się perfekcyjne.

Bagażniki dachowe Thule®

Bagażnik podstawowy Forda stanowi platformę do mocowania różnych typów bagażników i systemów transportowych. W swojej ofercie mamy także szeroki wybór bagażników dachowych firmy Thule® - takich jak boksy dachowe, bagażniki do transportu nart, desek snowboardowych, rowerów, które bezpiecznie mogą być zamontowane w Twoim samochodzie.

Obręcze ze stopów lekkich

Zmień wygląd swojego Forda korzystając z szerokiej gamy obręczy ze stopów lekkich. Wybierz eleganckie, sportowe lub praktyczne. Możesz być pewny, że niezależnie od wyboru, każda obręcz z lekkich stopów została wyprodukowana z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, włącznie z doborem najlepszych materiałów i długotrwałymi testami. Wszystko po to, by zapewnić wysoki komfort jazdy i bezpieczeństwo. Każda obręcz jest prześwietlana w celu stwierdzenia ewentualnych wad, a następnie sprawdzana ponownie, aby zagwarantować, że z opony nie będzie uchodzić powietrze z powodu wadliwej obręczy. Dokładając do tego zróżnicowane wykończenie dostępnych w ofercie obręczy - polerowane, srebrne, szare lub chromowane - możesz być pewny, że tak samo dobrze sprawują się w drodze, jak wyglądają.

Zestaw Bezpieczeństwa Forda

Zestaw Pomocy Drogowej Forda zawiera wszystko, czego potrzebujesz w nagłych przypadkach nagłych awarii lub kolizji, drobnych obrażeniach, wypadkach lub innych nagłych sytuacjach na drodze. Zestaw obejmuje całą gamę artykułów i urządzeń niezbędnych w powyższych przypadkach. Na przykład: kompletna apteczka pierwszej pomocy, koc-folię. Wszystkie pojazdy Forda posiadają dedykowane mocowania do bezpiecznego i łatwego w dostępie przechowywania akcesoriów pomocy drogowej.

Rolety przeciwsłoneczne ClimAir®

Bardzo eleganckie rolety, redukują promieniowanie słoneczne, mogą być używane przy otwartym oknie. Montowane w szybki i łatwy sposób bez wiercenia dzięki niewidocznym systemom mocowania.

Wysuwany hak holowniczy

Haki holownicze Forda testowane s nie tylko po to by spełnić wymogi prawne, ale także wewnętrzne, surowe standardy bezpieczeństwa firmy Ford. Odpowiednie zestawy elektryczne są także testowane pod kątem bezpieczeństwa, są całkowicie kompatybilne i zintegrowane z układami elektrycznymi i systemem Multiplex Twojego Fora. Dodatkowo hak wysuwany może być szybko schowany pod zderzak, jeśli nie chcesz by zaburzał Ci doskonałą linię nadwozia.

City Car Gliwice

ul. Dąbrowskiego 26,
44-100 Gliwice

Tel. 32 332 44 44

SALON

Poniedziałek - Piątek
8.00-18.00
Sobota
8.00-14.00

FLOTA

Poniedziałek - Piątek
8.00-18.00
Sobota
10.00-14.00

SERWIS, AZNN

Poniedziałek - Piątek
7.00-19.00
Sobota
8.00-14.00

DZIAŁ CZĘŚCI

Poniedziałek - Piątek
8.00-19.00
Sobota
8.00-14.00