Centrum Pojazdów Dostawczych

Jazda Próbna

Zamów i wypróbuj
05.08.2014
Ford - Informacja Prasowa
Rekordowy wynik Forda Fiesty.
Czytaj więcej

Centrum Pojazdów Dostawczych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych Klientów Ford Polska utworzyła sieć wyspecjalizowanych Serwisów Pojazdów Dostawczych.
Zapewniają one wysoki poziom usług, opiekę i doradztwo Klientom użytkujących pojazdy dostawcze. Serwisy Forda to odpowiedź na wszelkie zagadnienia związane z transportem. To rozwiązania przygotowane przez fachowców dla fachowców.

KORZYŚCI:
 • zminimalizowanie czasu naprawy – szybkie przywrócenie dyspozycyjności pojazdu, 
 • zmniejszenie zakłóceń transportowych w działalności firmy klienta, 
 • zachowanie mobilności w przypadku unieruchomienia pojazdu lub przedłużonej jego naprawy, 
 • konkurencyjne koszty eksploatacji pojazdu.

STANDARDY:
 • Priorytet w przyjęciu do serwisu - dostosowanie godzin otwarcia serwisu do potrzeb klientów, wydzielenie specjalnych - wygodnych parkingów dla Transitów. Przyjęcie i oględziny pojazdu na wydzielonym stanowisku recepcyjnym. Możliwość pozostawienia pojazdu w godzinach nocnych na parkingu serwisu w celu wykonania przeglądu lub naprawy jak najwcześniej w dniu następnym.
 • Dedykowany Doradca Serwisu Pojazdów Dostawczych - przyjęcie do serwisu przez doświadczonego specjalistę, znającego dokładnie specyfikę w/w pojazdów, a także oczekiwania klienta instytucjonalnego, właściciela - użytkownika pojazdów dostawczych Ford : Transit, Connect, Van Fiesta, oraz Ranger.
 • Dostępność niezbędnych materiałów i części eksploatacyjnych w magazynie serwisu oraz możliwość sprowadzenia części do zakończenia ewentulanej naprawy w przecięgu 24h.
 • Gwarancja 24 miesiące na wszystkie usługi i części zamienne.
 • Oferowanie zapewnienia mobilności - zapewnienie mobilności klienta Serwisu Pojazdów Dostawczych w czasie pozostawienia samochodu w serwisie.
 • Aktywna komunikacja z użytkownikami/właścicielami pojazdów dostawczych obejmująca regularne badanie stopnia zadowolenia po każdej wizycie w serwisie oraz systematyczne kontaktowanie się przedstawicieli dealera z administratorami parków pojazdów dostawczych w celu poznania ich oczekiwań i następnie proponowanie odpowiednich rozwiązań serwisowych.
 • Wyposażenie techniczne serwisów pojazdów dostawczych to dysponowanie kilkoma dobrze wyposażonymi stanowiskami do obsługi pojazdów o udźwigu powyżej 4500 kg oraz pełnym zestawem narzędzi serwisowych. Stanowisko recepcji przejazdowej serwisowej jest przystosowane do obsługi pojazdów z wysokimi zabudowami.
 • Assistance 24h – holowanie unieruchomionych pojazdów dostawczych do serwisu, a także w ramach możliwości dealera, oferowanie pojazdu zastępczego do przewiezienia ładunku unieruchomionego pojazdu klienta, do miejsca docelowego, jeżeli jest to konieczne.
 • Proces obsługi i komunikacji opisany jest praktycznymi procedurami wynikającymi z najlepszych doświadczeń Forda zorientowanych na klientów i użytkowników pojazdów dostawczych. Nowoczesna organizacja Serwisów Pojazdów Dostawczych Ford pozwala w pełni na skupieniu się na bezpośredniej obsłudze naszych klientów. 
Dedykowani Dordacy Serwisowi służą Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem.
 

 
Doradca Serwisowy
Przemysław BOROWSKI

tel. 32 332 44 44 w.954
GSM 607 565 671
p.borowski@citycar.com.pl


 

ASSISTANCE CITY CAR               tel. 32 332 44 44
ASSISTANCE 24h FORD POMOC  tel. 22 522 27 27
 

Zapraszamy w godzinach
poniedziałek - piątek godz. 700 - 1900
sobota godz. 800 - 1400
 

Samochody osobowe wejdź
Samochody dostawcze wejdź
Samochody używane wejdź
Karty Ratownicze wejdź
Części zamienne wejdź
Serwis mechaniczny wejdź
Serwis AZNN wejdź
Promocje wejdź