Aktualna oferta

Jazda Próbna

Zamów i wypróbuj
05.08.2014
Ford - Informacja Prasowa
Rekordowy wynik Forda Fiesty.
Czytaj więcej
Nakładki na progi
Ciesz się stylowym Fordem. W swojej ofercie mamy wysokiej jakości nakładki progów z polerowanej stali nierdzewnej do wszystkich modeli Forda. Niektóre z nich posiadają nazwę modelu podświetloną w kolorze czerwonym lub niebieskim.

 
Sportowy Pakiet Stylizacyjny
Moc, precyzja, niezwykle komfortowe wnętrze Forda to wszystko po to, by mieć pewność, że Twoja podróż razem z nim będzie inspirowała i dawała wytchnienie. Dodatkowo możesz skorzystać z naszej szerokiej oferty akcesoriów i stworzyć Forda jeszcze bardziej dynamicznego, dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb… jeszcze bardziej Twojego. Na przykład wyposażając go w pakiet stylizacyjny - specjalnie zaprojektowany i testowany dla Forda - by Twoje życie stało się perfekcyjne.


Bagażniki dachowe Thule®
Bagażnik podstawowy Forda stanowi platformę do mocowania różnych typów bagażników i systemów transportowych. W swojej ofercie mamy także szeroki wybór bagażników dachowych firmy Thule® - takich jak boksy dachowe, bagażniki do transportu nart, desek snowboardowych, rowerów, które bezpiecznie mogą być zamontowane w Twoim samochodzie.
 

Obręcze ze stopów lekkich
Zmień wygląd swojego Forda korzystając z szerokiej gamy obręczy ze stopów lekkich. Wybierz eleganckie, sportowe lub praktyczne. Możesz być pewny, że niezależnie od wyboru, każda obręcz z lekkich stopów została wyprodukowana z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, włącznie z doborem najlepszych materiałów i długotrwałymi testami. Wszystko po to, by zapewnić wysoki komfort jazdy i bezpieczeństwo. Każda obręcz jest prześwietlana w celu stwierdzenia ewentualnych wad, a następnie sprawdzana ponownie, aby zagwarantować, że z opony nie będzie uchodzić powietrze z powodu wadliwej obręczy. Dokładając do tego zróżnicowane wykończenie dostępnych w ofercie obręczy - polerowane, srebrne, szare lub chromowane - możesz być pewny, że tak samo dobrze sprawują się w drodze, jak wyglądają.
 

Zestaw Bezpieczeństwa Forda
Zestaw Pomocy Drogowej Forda zawiera wszystko, czego potrzebujesz w nagłych przypadkach nagłych awarii lub kolizji, drobnych obrażeniach, wypadkach lub innych nagłych sytuacjach na drodze. Zestaw obejmuje całą gamę artykułów i urządzeń niezbędnych w powyższych przypadkach. Na przykład: kompletna apteczka pierwszej pomocy, koc-folię. Wszystkie pojazdy Forda posiadają dedykowane mocowania do bezpiecznego i łatwego w dostępie przechowywania akcesoriów pomocy drogowej. 


Rolety przeciwsłoneczne ClimAir®
Bardzo eleganckie rolety, redukują promieniowanie słoneczne, mogą być używane przy otwartym oknie. Montowane w szybki i łatwy sposób bez wiercenia dzięki niewidocznym systemom mocowania.


Wysuwany hak holowniczy
Haki holownicze Forda testowane s nie tylko po to by spełnić wymogi prawne, ale także wewnętrzne, surowe standardy bezpieczeństwa firmy Ford. Odpowiednie zestawy elektryczne są także testowane pod kątem bezpieczeństwa, są całkowicie kompatybilne i zintegrowane z układami elektrycznymi i systemem Multiplex Twojego Fora. Dodatkowo hak wysuwany może być szybko schowany pod zderzak, jeśli nie chcesz by zaburzał Ci doskonałą linię nadwozia. 


 
Wykwalifikowany personel pomoże Państwu w sprawnym i właściwym dokonaniu zamówienia.

Kontakt


Sprzedawca Części Zamiennych
Beata Olejniczak

tel. 32 330 17 47
fax 32 330 17 57
b.olejniczak@citycar.com.plKierownik Działu Części
Witold Karski

Tel. 604 163 127
w.karski@citycar.com.pl
 

Zapraszamy w godzinach
poniedziałek - piątek godz. 8.00- 19.00
sobota godz. 8.00 - 14.00

Samochody osobowe wejdź
Samochody dostawcze wejdź
Samochody używane wejdź
Karty Ratownicze wejdź
Części zamienne wejdź
Serwis mechaniczny wejdź
Serwis AZNN wejdź
Promocje wejdź